Banquet Koš – praktický odpadkový nášlapný STEP s objemem 25 l

Banquet Koš je odpadkový nášlapný STEP s objemem 25 l, který je skvělým řešením pro každou domácnost. Jeho elegantní krémová barva se hodí do jakékoliv kuchyně a prostorný objem koše umožní snadné sběrování odpadků bez častého vynášení.

Elegantní a praktický koš na odpadky

Banquet Koš je bezdotykový, což znamená, že pro otevření víka nemusíte sáhnout rukou. Stačí pouze našlapnout na pedál a víko se automaticky otevře. Toto řešení je hygienické a snadno ovladatelné i pro děti či osoby s omezenou pohyblivostí. Navíc má víko zvláštní funkci – po otevření se lehce zpomalí, aby nedocházelo ke zbytečnému klapání a zbytečnému hluku.

Banquet Koš má také další praktické vlastnosti. Uvnitř koše se nachází kovový držák, na který si můžete zavěsit igelitový sáček. Díky tomu se vám odpadkový sáček neklouže a nemusíte se s ním při manipulaci s košem prát. Koš má celkem tři nohy, takže se vám nestane, že by se neustále překlápěl a kamufloval na podlaze.

Zajímavá kombinace barvy a designu

Banquet Koš se nejenom hodí do kuchyně, ale i do jiných místností. Jeho krémová barva je velmi univerzální a krásně kombinuje s dalšími designovými prvky například v obývacím pokoji. Navíc se koš hodí i do moderního prostředí díky svému čistému a minimalistickému designu.

Banquet Koš můžete zakoupit na našem eshopu www.codina.cz, kde si můžete vybrat z více variant barev a velikostí. Vyberte si koš, který se hodí právě vám a užijte si jeho praktičnost a stylovost.

Banquet Koš - odpadkový nášlapný STEP 25 l

Banquet Koš - odpadkový nášlapný STEP 25 l

Banquet Koš je praktický a elegantní odpadkový nášlapný koš s objemem 25 l. Je bezdotykový, umožňuje hygienickou manipulaci a má další praktické vlastnosti jako držák na igelitový sáček, tři nohy a pomalé zavírání víka. Kombinace krémové barvy s minimalistickým designem dělají z koše skvělý doplněk do jakékoliv místnosti. Navštivte náš eshop a vyberte si svůj koš Banquet právě teď!

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.