Béžový koberec Flair Rugs Souk – Nová úroveň elegance ve Vašem domově


Moderní a praktický kousek z kolekce Souk

Pokud si stále lámete hlavu nad tím, kterým kobercem doladit svůj obývací pokoj, řešením může být právě tento moderní kousek z kolekce Souk. Béžový koberec Flair Rugs Souk se stane středobodem každého interiéru a nabízí spoustu výhod.

Díky polyprolylenovému materiálu totiž s přehledem odolává skvrnám a snadno se udržuje, své místo si tak získá i ve velmi zaneprázdněné domácnosti. Stále si však zachovává kýženou měkkost, která je u koberce nutností. Konkrétní rozměr činí 200 x 290 cm.

Důležité tipy a rady

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Pokud tyto rady dodržíte, bude vám váš béžový koberec Flair Rugs Souk sloužit spolehlivě a dlouho.

Kde si koupit?

Pokud jste se rozhodli pro tento kus, určitě byste měli navštívit eshop Crosta. Zde si můžete vybrat z mnoha různých barev a velikostí tohoto koberce, který vám přinese novou úroveň elegance do vašeho domova.

Béžový koberec Flair Rugs Souk

Béžový koberec Flair Rugs Souk na jemném podkladu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.