Designové nástěnné hodiny Karlsson 5820 s průměrem 60 cm


Výrazné doplňky do interiéru

Potrpíte si na výrazné doplňky do interiéru? Tyto elegantní dřevěné nástěnné hodiny budou dominovat vašemu interiéru.

Elegantní design

Skloubení černé a hnědé barvy s dlouhými ručičkami dodává hodinám elegantní šmrnc a zaručuje, že je nikdo nepřehlédne. Tyto hodiny se hodí k modernímu, minimalistickému interiéru, ale lze je také snadno vkusně začlenit do jiného stylu.

Designové nástěnné hodiny Karlsson 5820

Quartzový strojek na baterii

Hodiny pohání quartzový strojek na baterii. Díky tomu budou fungovat spolehlivě a přesně, bez potřeby častého dolévání ani navíjení.

Značka Karlsson

Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značku designových hodin ve své třídě na světě.

Detailní pohled na ručičky hodin Karlsson 5820

Karlsson přichází několikrát do roka s novými modely, které pravidelně udivují svoji originalitou a neotřelostí. Také model 5820 se řadí mezi nejnovější přírůstky a určitě nezůstane bez povšimnutí. Pokud od hodin očekáváte design a vkus, zvolte značku Karlsson.

Designové nástěnné hodiny Karlsson 5820 v interiéru

Nabízíme vám možnost zakoupení těchto výjimečných hodin na našem webu. Klikněte na následující odkaz, abyste se dostali přímo na stránku s produktem:

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.