Dřezová baterie Novaservis Metalia 55 – recenze a specifikace


V poslední době jsou stále populárnější pákové nástěnné dřezové baterie s otočným ramínkem. Jednou z nich je i Novaservis Metalia 55. Jak na tom tato baterie je? Co se vám na ní bude líbit a co naopak ne? To se dozvíte v naší recenzi této baterie.

Oblý design v chromovém provedení

Novaservis Metalia 55 je nástěnná dřezová baterie, která se může pochlubit krásným a moderním designem. Baterie je ve tvaru koule, která dodá vaší kuchyni netradiční a elegantní vzhled. Metalia 55 je vyrobena z kvalitních materiálů, aby vám sloužila co nejdéle. Tato baterie je k dispozici v chromovém provedení.

Rozteč baterie 150 mm

Novaservis Metalia 55 je poměrně malá dřezová baterie, díky čemuž se hodí i do menších kuchyní nebo když váš dřez není příliš velký. Rozteč baterie je 150 mm, což je obvyklá velikost u tohoto typu baterií.

Výhody a nevýhody dřezové baterie Novaservis Metalia 55

Výhody:

  • Oblý design: Novaservis Metalia 55 se může pochlubit moderním a elegantním designem, který zaručuje plnou funkčnost a vzhled v jednom.
  • Chromové provedení: Baterie je k dispozici v chromovém provedení, což jí dodává luxusní vzhled a zároveň vám umožní snadnou údržbu.
  • Poměrně malá velikost: Baterie je malá a nenápadná, což se hodí hlavně do menších kuchyní nebo když je dřez menší.

Nevýhody:

  • Cena: Novaservis Metalia 55 není zrovna levná baterie, což může být překážkou pro mnoho lidí.
  • Ovládání: Baterie má pouze jednu páku pro regulaci vody, což může být pro někoho nevyhovující a raději by měli více ovládacích prvků.

Novaservis Metalia 55 je moderní a elegantní dřezová baterie, která vám zaručuje kvalitní a spolehlivou funkčnost. Pokud tedy chcete investovat do kvalitní baterie, která vám bude dlouho sloužit, stojí zato zvolit Novaservis Metalia 55.

Dřezová baterie Novaservis Metalia 55 – recenze a specifikace

Nechte se tedy okouzlit krásným designem a kvalitou této baterie. Zajímá-li vás více informací nebo byste si baterii chtěli zakoupit, navštivte prosím stránku s produktem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.