Globo stropní LED svítidlo s rozměry 66/31/7,5 cm


– nejlepší volba pro moderní interiér

Vynikající kvalita a moderní design, to jsou hlavní vlastnosti stropního LED svítidla od společnosti Globo. Tento kus nábytku se stane nezbytnou součástí vašeho domova a rázem zvýší jeho estetickou hodnotu. Jeho rozměry 66/31/7,5 cm vám zaručí rozptýlení světla po celém prostoru.

Základní informace o Globo stropním LED svítidle

Barva: bílá

Typ: stropní svítidlo

Rozměry: 66/31/7,5 cm

Výkon: 30 W

Světelný tok: 2200 lm

Životnost: 25 000 hodin

Barva světla: teplá (2700 K) a studená (6000 K)

Zdroj: Globo

Toto LED svítidlo je vybaveno nejmodernější technologií, která zaručuje velmi nízkou spotřebu energie. Dále disponuje funkcí stmívání, díky které můžete snadno regulovat intenzitu světla v závislosti na potřebě. Navíc je toto svítidlo velmi jednoduché na instalaci a může být použito prakticky v jakémkoliv interiéru.

„Naše rodina si pořídila svítidlo právě od Globo a jsme s ním velmi spokojeni. Má moderní design a vynikající světelný výkon. Určitě doporučuji, pokud hledáte něco pro váš domov, co vám zlepší interiér a ušetří peníze na energiích.“ – Adam, 32

Pořiďte si Globo stropní LED svítidlo nyní!

Pokud vás zaujalo toto moderní a praktické LED svítidlo, neváhejte a pořiďte si ho hned dnes! Můžete ho zakoupit na stránkách našeho partnera Velký nábytek, který nabízí ty nejlepší produkty na trhu. V naší nabídce najdete také další skvělé výrobky od společnosti Globo, které vám zaručí kvalitu a příznivou cenu.

Proto neváhejte a pořiďte si své vysněné stropní LED svítidlo od Globo již dnes a zlepšete svůj interiér!

moderní interiér

Zdroj:pixabay.com

moderní ložnice

Zdroj:pixabay.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.