Hnědý vlněný koberec Universal Kiran Liso – luxus pro váš interiér

Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z kombinace 80% vlny a 20% bavlny. Tyto koberce jsou nejen módním doplňkem každého interiéru, ale také praktickým řešením.

Karakteristické vlastnosti koberce Kiran

Mezi charakteristické vlastnosti patří zejména vysoká odolnost proti nečistotám, dlouhá životnost a nezaměnitelná měkkost na dotek.

Díky kombinaci vlny a bavlny jsou koberce Kiran velmi pevné a odolné. Vlna jako přírodní materiál má vynikající izolační vlastnosti a zabraňuje tak ztrátě tepla. Bavlna pak dodává kobereci hebkost a lesk. Kromě silné a pevné vlny je kromě toho známkou kvalitních koberců Kiran, že má nízké náchylnost k rozpadu a neztrácí svůj tvar.

Nadčasový design

Díky nadčasovým zemitým barvám navíc nikdy nevyjde z módy.

Univerzální hnědo-šedé barvy koberce Kiran se skvěle hodí k moderním i tradičním interiérům. Díky svému nadčasovému designu budete mít zaručeno, že váš koberec bude stále vypadat moderně a vkusně.

Nejenže vypadá dobře, ale také je velmi snadný na údržbu. Není třeba koberce prát, stačí jej pouze vysávat a pravidelně čistit speciálními prostředky na vlnu.

Hnědý vlněný koberec Universal Kiran Liso - luxus pro váš interiér

Nenechte si ujít tyto luxusní koberce pro váš interiér a přejděte na naše stránky.

https://www.kupsinabytek.cz/produkt/hnedy-vlneny-koberec-universal-kiran-liso-60-x-110-cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.