Ideální doplněk pro koupelnu – Mýdlenka Bemeta Hematit Grafit 159108042


Mýdlenka Bemeta Hematit Grafit 159108042

Popis produktu

Mýdlenka Bemeta Hematit Grafit 159108042 je skvělým doplňkem pro každou moderní koupelnu. Mýdlenka je k dispozici v barevném provedení grafit, které se skvěle hodí do moderního designu. Kromě zásadní funkce, kterou plní mýdlenka, je také nádherným designovým prvkem, který dodá vaší koupelně další rozměr.

Výhody

  • Kvalitní materiál: Mýdlenka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.
  • Snadná montáž: Mýdlenka lze montovat pomocí lepení nebo vrtání, díky čemuž je její instalace velmi snadná a rychlá. Existuje také sada na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO), kterou si můžete zakoupit samostatně.
  • Moderní design: Barevné provedení grafit se skvěle hodí do moderního interiéru koupelny.

Technické parametry

Kód zboží: 159108042
Barva: grafit
Montáž: lepením i vrtáním
Sada na nalepení: koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání je potřeba zakoupit samostatně, není součástí balení

Závěr

Pokud hledáte moderní doplněk pro vaši koupelnu, který bude nejen praktický, ale také krásně vypadat, pak je mýdlenka Bemeta Hematit Grafit 159108042 tou správnou volbou. Její kvalitní materiál, snadná montáž a moderní design ji činí velmi oblíbeným produktem u mnoha zákazníků. Pokud si ji nyní zakoupíte, jistě nebudete zklamaní.

Koupit Mýdlenka Bemeta Hematit Grafit 159108042 zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.