Komoda Tenzo Uno ve zmíněných rozměrech v matné petrolejově modré barvě


Komoda Tenzo Uno – Moderní kousek do vašeho interiéru

Komoda Tenzo Uno ve zmíněných rozměrech v matné petrolejově modré barvě je opravdu skvělým doplňkem pro váš interiér. Tento designový kousek získal ocenění za nejlepší design v rámci German Design Award 2019 a s jistotou tak můžeme říct, že se jedná o velmi kvalitní a stylový výrobek.

Matná petrolejová barva

Tato komoda je vyrobena z kvalitní lakované MDF, která v kombinaci s matnou petrolejovou barvou a jedinečnými plastovými úchytkami do tvaru „U“ vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese nádech moderního minimalismu. Petrolejově modrá barva je velmi oblíbená v poslední době a řadí se mezi trendy barvy pro moderní interiéry.

Prostorné úložné prostory

Komoda je rozčleněna na 2 uzavřené police, kam pohodlně uložíte váš inventář. Prostor je dostatečně velký, takže sem můžete umístit třeba různé dekorace, knihy nebo dokonce i drobné vybavení, které potřebujete mít vždy po ruce.

Komoda Tenzo Uno může být skvělou volbou nejen pro domácnosti, ale také pro firemní prostory. Pokud hledáte kvalitní a moderní nábytek pro svou kancelář, tato komoda by mohla být tím pravým řešením.

Řada Tenzo Uno – Kombinujte podle svého gusta

Komodu můžete kombinovat jakkoliv chcete, a to díky rozsáhlé řadě, která obsahuje několik druhů produktů od komod, TV stolků, pracovních stolů až po vitríny v 5 trendy barvách – bílá, šedá, hořčicově žlutá, petrolejově modrá a zelená. Vytvořte si vlastní kombinaci u vás doma či v komerčním prostoru. Řada Tenzo Uno je zkrátka unikát, který se skvěle hodí do moderních interiérů.

Pokud vás zaujala tato komoda, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekhned.cz. Nabídka je velmi lákavá a určitě si zde najdete spoustu dalších zajímavých věcí pro váš domov.

Nakupujte s rozvahou a vybírejte kvalitní a moderní nábytek. Komoda Tenzo Uno ve zmíněných rozměrech a petrolejově modré barvě je velmi pěkným řešením pro každého, kdo chce mít v interiéru kousek s nádechem moderního designu.

Petrolejová barva

Moderní interiér

Ukázka moderního interiéru s komodou Tenzo Uno

Nakupování nábytku by mělo být především zábavou, kdy si můžete užít kreativitu a tvořit si vlastní prostředí podle svého gusta. Komoda Tenzo Uno vám k tomu určitě pomůže a bude výborným základem pro další nábytek v moderním designu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.