Krémový dětský koberec Ragami Lion – Nadčasová kvalita pro Vaše dítě!

Pokud hledáte koberec do dětského pokoje, který bude vynikat nejen svým vzhledem, ale také kvalitou, pak je pro vás ideální volbou koberec od značky Ragami. Koberec Ragami Lion o průměru 160 centimetrů se stane nejen praktickou a pohodlnou podlahovou krytinou, ale také moderním a nadčasovým prvkem interiéru.

Vysoká odolnost a antistatické vlastnosti

Koberec je vyroben z polypropylenu, což mu dodává vysokou odolnost proti opotřebení a oděru a zároveň antistatické vlastnosti. Díky této kombinaci budete mít jistotu, že koberec vydrží dlouhá léta a bude stále vypadat jako nový.

Nenáročná údržba

Pro údržbu koberec Ragami Lion nevyžaduje žádné speciální postupy ani náročné péče. Stačí ho pravidelně vysávat a pro větší nečistoty použít mokrou utěrku s jemným mýdlovým roztokem. Údržba tak zabere jen pár minut a vy si můžete užít krásný a čistý koberec v dětském pokoji.

Krémová barva s motivem lva

Krémový základ koberece je doplněn motivem lva, který z něj dělá nejen praktickou, ale také dekorativní součást interiéru. Motiv lva je velice oblíbený mezi dětmi, a tak nejenže budete mít jistotu, že se koberec bude hodit do celkového designu pokoje, ale zároveň si ho vaše dítě zamiluje.

Neváhejte a vsaďte na kvalitu a styl od značky Ragami. Koberec Ragami Lion je ideální volbou pro každého rodiče, který hledá kvalitní a praktickou podlahovou krytinu pro dětský pokoj. Nakupujte nyní na NaBytekHned.cz a získejte přidání zdarma!

Koberec Ragami Lion

Detail koberec Ragami Lion

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.