Moderní rohová sedačka LORAND v levém provedení, se šedou látkou a bílou ekokůží

Rohová sedačka LORAND je moderním kouskem nábytku, který se hodí do každého interiéru. Pokud hledáte kombinaci šedé látky a bílé ekokůže, jste na správné adrese. Tato sedačka v rozměrech 245 x 160 x 90 cm vám nabízí nejen stylové provedení, ale také mnoho praktických vlastností.

Rozkládací rohová sedačka ve tvaru „L“

Je známo, že rohové sedačky jsou velmi populární. Známý tvar „L“ umožňuje využít každý centimetr vašeho obývacího pokoje. Sedačka LORAND je rovněž v provedení „L“, takže ji lze umístit kdekoliv v místnosti a získat tak dostatek sedacích míst.

Provedení: levé

Když si nakupujete sedačku, je důležité si uvědomit, v jakém provedení ji chcete. Sedačka LORAND je v levém provedení, takže tento kus nábytku se bude nejlépe hodit do místnosti, kde ji umístíte vlevo. Pokud byste ji chtěli umístit zprava, doporučujeme koupit provedení pravé.

Potahová látka: Berlin 01 = šedá látka prošitá béžovou a černou nití/Soft 17 = bílá ekokůže

Látka, z které je tato sedačka vyrobena, má vynikající kvalitu. Látka Berlin 01, což je šedá látka prošitá béžovou a černou nití, je velmi odolná a snadno se udržuje. Pokud byste ovšem chtěli mít sedačku více v stylu moderního nábytku, doporučujeme zvolit provedení z bílé ekokůže Soft 17.

Pokud chcete vidět sedačku LORAND na vlastní oči, můžete kliknout na následující odkaz:

https://www.codina.cz/produkt/rohova-sedacka-lorand-leva-seda-latka-bila-ekokuze

Materiál: vlnité pružiny, nožky – dřevo

Vnitřní konstrukce této sedačky je vyrobena z vlnitých pružin, což zaručuje maximální pohodlí pro vaše tělo. Díky nim se bude sedačka dobře přizpůsobovat vašemu tělu a vy si tak můžete užívat svých oblíbených filmů či knih. Nožky jsou vyrobeny z dřeva, což je zajímavý kontrast k modernímu designu této sedačky.

Rozměry (dxšxv): 245 x 160 x 90 cm

Rozměry této sedačky jsou velmi příjemné. Jsou určeny pro obytné místnosti a velikosti 245 x 160 x 90 cm je ideální pro širší místnosti. Na sedačce se pohodlně protáhne celá rodina a můžete si užít krásně strávený večer.

Výška sedu: 42 cm

Výška sedu této sedačky je ideální pro relaxaci. Výška sedu činí celkem 42 cm, takže vaše nohy nebudou ve vzduchu. Naopak, budete se sedět pohodlně a vaše tělo si odpočine.

Prostor pro spaní: 205 x 145 cm

Pokud se rozhodnete pro rozklad této sedačky, bude pro vás k dispozici prostor pro spaní. Konkrétně je to prostor o velikosti 205 x 145 cm, takže na něm může spát i dvojice.

Systém rozkladu „Delfin“

Rozkládací systém „Delfin“ je velmi snadný a praktický. Pokud chcete přeměnit tuto sedačku na postel, stačí jen povytáhnout sedák. Systém „Delfin“ se postará o to, aby se sedačka přeměnila na postel a vy si mohli užít spánek.

Sedačka má úložný prostor.

Praktickým bonusem této sedačky je úložný prostor. Pokud si nevíte s něčím rady, můžete to schovat přímo pod sedáky. Tato sedačka je velmi praktická a zaručuje vám mnoho možností využití.

Dodání v demontu.

Pokud si tuto sedačku koupíte, dostanete ji v demontu. Montáž je snadná a není nutné mít k ní žádný zvláštní nástroj. Pokud byste ovšem měli s montáží nějaký problém, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my vám rádi poradíme.

Záruka 24 měsíců.

Nakupujete-li tuto sedačku u n

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.