Moderní zahradní židle Costa od Nardi v světle modré barvě s područkami – ideální pro pohodlné posezení


Moderní zahradní židle Costa od Nardi:

Ideální pro pohodlné posezení

Zahradní židle Costa hledá inspiraci a koncept u židlí vyráběných v 60. letech 20. století. Její design je také ovlivněn retro stylem, který je stále moderní a neomrzí.

Jedním z největších předností této zahradní židle je její celoplastové zpracování. Díky němu je tato židle vhodná pro venkovní použití – na zahradu, do altánu, apod. Také se snadno udržuje a čistí, stačí ji jen otřít vlhkým hadříkem.

Pohodlnost a komfort při posezení zajistí nejen stavitelná opěrka zádová, ale také područky. Ty jsou vyrobeny z měkčeného PVC, aby byly co nejkomfortnější. Ale pozor – tyto područky nejsou určeny k podpírání celého těla.

Ještě jedním bonusem této židle je možnost ji snadno skládat a stohovat. Proto není problém ji kdykoliv přenést nebo schovat, pokud ji nevyužíváte.

A co barva? Tato zahradní židle je k dostání v světle modré barvě, která evokuje pocit svěžesti a lehkosti. Ideální volba do jakéhokoliv moderního prostoru.

Židle pro interiér i exteriér

Moderní zahradní židle Costa od Nardi je skvělou volbou nejen pro venkovní prostor, ale také pro interiér. Pokud si oblíbíte její elegantní design, můžete ji použít i jako křeslo v obývacím pokoji, na terase nebo na balkóně.

Nemusíte se bát, že by působila příliš nevkusně. Její elegantní design v kombinaci s letní barvou a moderním úhlovým tvarem jí umožňuje bez problémů zapadnout do jakéhokoliv interiéru.

Závěr

Pokud hledáte moderní a stylovou zahradní židli ideální do jakéhokoliv prostoru, zvažte zahradní židli Costa od Nardi v čisté a světlé modré barvě. Vhodná jak pro exteriéry, tak pro interiéry a to nejen díky svému elegantnímu designu, ale také díky svému celoplastovému provedení a skladnosti.

Zajímá vás více informací o této židli? Podívejte se na produktovou stránku na esrom.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.