Nástěnné hodiny s abstraktním designem vyrobené ze skla – průměr 30 cm

Nástěnné skleněné hodiny v bílo-černém trychtýřovém designu jsou skvělou volbou pro každou místnost, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň nebo koupelnu. Tyto hodiny jsou totiž skvěle kombinovatelné s různými dekoračními prvky a přitom neztratí nic ze své osobitosti.

nástěnné hodiny abstrakce sklo

Vyvážený design pro moderní interiér

Tyto nástěnné hodiny mají průměr 30 cm a svým designem připomínají trychtýř, kde nahoře je větší kruh a dolů se zužuje. Tento design dodává hodinám jedinečnost a modernost. Bílá barva na větším kruhu pak působí lehce a vzdušně a černá barva na dolním zužujícím se kruhu pak zase působí mysticky a zároveň elegantně.

nástěnné hodiny s abstraktním designem

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Pro výrobu těchto nástěnných hodin bylo použito kvalitní a odolné sklo, které zabezpečuje dlouhou životnost těchto hodin. Sklem je kryt ciferník, takže je odporné na vodu a vlhkost. Díky tomu můžete tyto hodiny bez obav umístit i do vlhkých prostor jako je například koupelna. Hodiny jsou vybaveny kvalitním strojkem, který zaručuje přesnost a spolehlivost průběhu času.

nástěnné skleněné hodiny

Zakupte si je online na Brega.cz

Tyto nástěnné hodiny můžete zakoupit online na Brega.cz za velmi příznivou cenu. Využijte této příležitosti a pořiďte si moderní a elegantní nástěnné hodiny, které nejenže poslouží jako praktický pomocník při sledování času, ale zároveň budou skvělým kouskem pro vaše interiéry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.