Nová postel Expedo CHRISTIAN s čalouněním trinity 08 v rozměrech 180×200 cm


Základní informace o posteli

Čalouněná postel CHRISTIAN je moderní postel s jednoduchými liniemi a dekoračním prošitím. Konstrukce postele je kombinací pevné DTDL a HDF desky, což zaručuje stabilitu a pevnost postele. Dominantním prvkem je vysoké čelo postele, které dodává posteli na eleganci a působivosti.

Spací plocha postele má rozměry 180 x 200 cm a je tedy dostatečně velká pro dvě osoby. Součástí postele je také lamelový rošt, který zajišťuje správnou polohu těla během spánku a prodlužuje životnost matrace.

Úložný prostor pod postelí je velkou výhodou této postele. Využitím prostoru pod postelí můžete snadno uložit sezónní oblečení, ložní prádlo nebo další věci, které potřebujete mít po ruce, ale nechcete je umístit do skříně nebo na polici.

Volba barev čalounění a rozměru postele

Čalounění postele je k dispozici v několika barevných provedeních. Díky tomu si můžete vybrat takovou barvu, která bude nejlépe ladit s interiérem vaší ložnice. K dostání jsou například bílá, černá, šedá nebo hnědá barva.

Rozměr postele je další parametr, který můžete přizpůsobit svým potřebám. Kromě základního rozměru 180 x 200 cm je k dispozici také menší verze v rozměru 160 x 200 cm nebo větší verze v rozměru 200 x 200 cm.

Výběr vhodné matrace

Pro optimální komfort při spánku je důležité zvolit správnou matraci, která bude vyhovovat vašim potřebám. V naší nabídce najdete široký výběr matrací různých materiálů a tvrdostí.

Pro zvýšení komfortu lze k posteli dokoupit také podušky a další příslušenství, které zajistí dokonalý spánek.

Použité materiály a kvalita zpracování

Kvalita použitých materiálů je velmi důležitá pro výrobu kvalitní postele. U čalouněné postele CHRISTIAN jsou použity především kvalitní materiály jako látka, DTDL a HDF.

Zpracování postele je pečlivé a precizní. Každá postel je důkladně testována a prověřena, aby byla zaručena vysoká kvalita a spolehlivost.

Závěr

Čalouněná postel Expedo CHRISTIAN s čalouněním trinity 08 v rozměrech 180 x 200 cm je moderní postel s vysokým čelem a elegantním prošitím. Je vyrobena z kvalitních materiálů a její konstrukce zajišťuje velkou pevnost a stabilitu.

Součástí postele je lamelový rošt a úložný prostor, což z ní činí velmi praktickou a funkční. K posteli si můžete zvolit také vhodnou matraci a příslušenství, které zajistí dokonalý spánek.

Díky volbě barev čalounění a rozměru postele si můžete vybrat takovou postel, která bude nejlépe ladit s interiérem vaší ložnice. Celkově lze tuto postel doporučit pro všechny, kteří hledají kvalitní a funkční postel s moderním designem.

A pokud máte zájem si tuto postel zakoupit, klikněte si na tento odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/expedo-calounena-postel-christian-180m200-trinity-08.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.