Nová umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado chrom – CO130.5

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado chrom - CO130.5

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado chrom – CO130.5 je nový produkt na trhu, který stojí za pozornost těch, kteří hledají kvalitní baterii do své koupelny.

Páková stojánková UMYVADLOVÁ BATERIE

Baterie je vybavena pákou, která umožňuje snadné ovládání proudění vody. Díky stojánku je baterie samostatnou jednotkou, kterou lze snadno přidělat ke koupelnovému umyvadlu.

Detail umyvadlové baterie RAV SLEZÁK Colorado chrom - CO130.5

V chromovém provedení

Vzhled baterie zajišťuje chromové provedení, které vyniká svou trvanlivostí a dlouhou životností. Tento materiál se také velmi snadno udržuje v čistotě.

Pokud vás zaujala tato baterie, můžete si ji zakoupit na této adrese.

Výška baterie je 26 cm

Baterie má výšku 26 cm, což zaručuje dostatečnou výšku pro pohodlné umývání rukou. Je také vhodná pro použití s výškově nastavitelnými umyvadly.

Připojení flexi hadiček G 1/2″“

Baterie je vybavena flexibilními hadičkami s připojením G 1/2″“. Díky tomu je umístění baterie velmi jednoduché a snadné.

Celkově lze tuto baterii hodnotit jako kvalitní produkt s ohledem na svou funkčnost, trvanlivost a design, který bude skvěle vypadat v každé moderní koupelně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.