Nově příchozí! Žluté froté prostěradlo 4Home o rozměru 160 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.

Proč volit žluté froté prostěradlo od 4Home?

  • Vysoká kvalita materiálu: Froté prostěradlo od 4Home je vyrobeno z kvalitních a příjemných materiálů, které poskytují nejen hřejivý pocit, ale také dokonalou pohodu při spánku.
  • Pohodlná údržba: Díky snadné údržbě nemusíte prostěradlo žehlit a můžete si tak ušetřit čas.
  • Unikátní design: Žlutá barva prostěradla dodá vaší ložnici výrazný a moderní design.

Pokud hledáte kvalitní a pohodlné prostěradlo, je žluté froté prostěradlo od 4Home tou správnou volbou pro vás. Navíc si jej nyní můžete pořídit za skvělou cenu! Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/4home-frote-prosteradlo-zluta-160-x-200-cm.

Jak správně pečovat o froté prostěradlo?

Praní: Froté prostěradlo čistěte v pračce při nižších teplotách (max. 60 °C). Důležité je použít jemný prací prostředek, abyste nepoškodili vlákna.

Sušení: Prostěradlo sušte v sušičce při nižších teplotách nebo na vzduchu. Důležité je nepoužívat žehličku a nedoporučuje se ani chemické čištění.

Ilustrační foto žlutého froté prostěradla

Úprava a skladování: Pokud chcete udržet vlákna froté prostěradla co nejhezčí, doporučujeme je neždímat. Při skladování se snažte prostěradlo složit tak, aby nebylo natažené.

Žluté froté prostěradlo od 4Home je dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a pohodlné prostěradlo za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.