Rohová sedací souprava Bilbao – tmavě šedá látka, pravý roh a s rozkladem

Elegantní rohová sedací souprava s vysokou mírou pohodlí díky kvalitnímu vypolstrování a s polohováním zádových opěrek. Očalouněna tmavě šedou látkou v optice broušené kůže a doplněna proševem. Varianta sedačky s funkcí rozkladu na příležitostné spaní a úložným prostorem pod pravým otomanem.

Pravý roh soupravy nabízí mnoho možností pro perfektní umístění v jakémkoliv interiéru. Díky možnosti rozložení na příležitostné spaní může sloužit i jako náhradní lůžko pro návštěvy příbuzných a přátel. Sedačka dále skrývá úložný prostor pod pravým otomanem, pro uskladnění polštářů, přikrývek a dalších věcí, které nechcete neustále vidět.

Tmavě šedá látka v optice broušené kůže

Útulná tmavě šedá látka v optice broušené kůže dodává rohové sedací soupravě Bilbao dávku sofistikovanosti a elegance. Je to vhodná volba pro interiéry různých stylů, od moderního až po rustikální.

Při výběru této sedací soupravy se nebudete muset obávat o to, že by se látka snadno poškodila. Pro zvýšení životnosti využíváme velmi kvalitní látky, které jsou odolné proti otěru a prasknutí. Proto se nemusíte bát, že by Vaše oblíbená sedací souprava nevydržela používání mnoho let.

Vysoká míra pohodlí

Vypolstrování sedačky Bilbao umožňuje dokonalé relaxování po náročném dni. Můžete si vybrat, zda chcete sedět zcela narovnaně nebo si nastavit polohu podle Vašich potřeb a užít si příjemnou atmosféru domova.

Je jistě těžké odolat nabídce naší rohové sedací soupravy Bilbao, která nabízí elegantní vzhled spojený s mimořádným pohodlím a praktičností. Pokud Vás zaujala, neváhejte a navštivte naše prodejny nebo si ji objednejte online.

Rohová sedací souprava Bilbao - tmavě šedá látka, pravý roh s rozkladem

Prožijte nezapomenutelné zážitky s naší rohovou sedací soupravou Bilbao, která poskytuje eleganci, pohodlí a praktičnost v jednom. Navštivte naše prodejny nebo si ji objednejte online.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.