Šatní skříň Humno 1 v dub artisan/vzoru staré desky s výškou 150cm


Šatní skříň Humno 1 v dub artisan/vzoru staré desky

Podmanivý design šatní skříně Humno 1

Šatní skříň Humno 1 je nejen praktickým, ale také krásným kouskem nábytku. S jejím nadčasovým vzorem dveří a jednoduchými liniemi si jistě připadáte jako v moderním interiéru časoprostoru.

Nemusíte se obávat, že by skříň spíše svým designem strašila než potěšila oko. Naopak. Svým vychytaným designem Humno 1 ukradne lidské oko a zároveň se hodí do moderních interiérů s jasnými liniemi.

Jednoduché vnitřní uspořádání

Šatní skříň Humno 1 je praktickou volbou do Vašeho interiéru. Díky svému vnitřnímu uspořádání se snadno přizpůsobí Vašim potřebám a umožní Vám mít všechno oblečení uspořádáno přesně tak, jak chcete.

Vnitřní uspořádání šatní skříně je tak vymyšlené, aby si mohl každý své oblečení uspořádat do přihrádek podle vlastních potřeb.

Parametry šatní skříně Humno 1

Šatní skříň Humno 1 má kvalitní výrobu, takže se snadno poskládá a bude Vám sloužit po mnoho let. Může být jim dodána demontovaná, takže si ji můžete sestavit doma.

Základní parametry:

  • Korpus: laminované desky o tloušťce 16 mm zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm
  • Přední strana: laminované desky o tloušťce 16 mm zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm
  • Rukojeti: plast v černé barvě
  • Lišty dveří: hliník
  • Zadní deska: HDF
  • Posuvný systém od firmy BIMAK
  • Rozměry: šířka 150cm x výška 200cm x hloubka 62cm

Tuto nádhernou šatní skříň nabízí Kupsinabytek.cz. Objednat si ji můžete jednoduše a pohodlně z Vašeho domova online.

šatní skříň Humno 1

Pojďte si odpovědět na otázku, co by bylo krásnější, než mít nejen praktickou, ale také krásnou šatní skříň jako Šatní skříň Humno 1.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.