Skládací křeslo Karup Design Boogie Raw/Navy: pohodlný a stylový doplněk vašeho interiéru


Skládací křeslo Karup Design Boogie Raw/Navy

Pohodlný a stylový doplněk vašeho interiéru

Měkké, skladné, stylové. Skládací křesílko Boogie je parťák do nepohody. Využijete ho v malém bytě a když vám zrovna bude překážet i tam, snadno ho složené opřete do kouta nebo o zeď.

Návštěvy budou žasnout, vy budete žasnout a sledování seriálů, večery s deskovými hrami nebo jen po-pracovní odpočívání bude hned o kapku pohodlnější ♥

Za slunečných dnů ho můžete vytáhnout i na balkon, ale pozor! Není odolné vůči vlhku, a tak ho raději schovejte hned jak se slunko zaleze.

Zajímavou volbou je skladací křeslo Karup Design Boogie Raw/Navy, které může být přesně tím, co vašemu interiéru schází. Stylový design a jednoduchá skladnost jsou přínosem do každého interiéru.

Skládací křeslo Karup Design Boogie Raw/Navy: pohodlný a stylový doplněk vašeho interiéru

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Přemýšlíte-li o nákupu nábytku, který bude nejen stylový, ale i praktický, může být skladací křeslo Karup Design Boogie Raw/Navy tou správnou volbou. Na www.brega.cz najdete kvalitní nábytek od renomovaných výrobců jako je Karup Design.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.