Sprchový set Hansgrohe Croma 100 s mýdlenkou chrom – koupelnový komfort na vysoké úrovni


Popis produktu

Sprchový set s mýdlenkou se 4 funkcemi s průměrem 100 mm s délkou 65 cm. Průtok 18 litrů/minutu. Materiál plast.

Výhody

  • Kvalitní materiál: Sprchový set je vyroben z plastu, který je velmi odolný vůči vlhkosti a rzi. To zaručuje dlouhou životnost produktu.
  • Čtyři funkce: Set nabízí čtyři různé funkce, díky kterým si můžete přizpůsobit sprchování vašim potřebám.
  • Průměr 100 mm: Díky velkému průměru sprchové hlavice může voda snadno proudit a tím pádem zaručit pohodlné sprchování.
  • Mýdlenka: Součástí setu je i praktická mýdlenka, kterou můžete umístit přímo na sprchovou hadici. Tím ušetříte místo na vaší sprchové stěně.

Technické specifikace

Průměr sprchové hlavice 100 mm
Délka hadice 65 cm
Průtok 18 litrů/minutu
Materiál Plast

Závěr

Pro zajištění koupelnového komfortu na vysoké úrovni je sprchový set Hansgrohe Croma 100 s mýdlenkou chrom jednoznačně nejlepší volbou. S jeho čtyřmi funkcemi, velkým průměrem sprchové hlavice a praktickou mýdlenkou se tento produkt dokáže přizpůsobit vašim potřebám a zaručit tak pohodlné a příjemné sprchování. Navíc jeho odolný plastový materiál zaručuje dlouhou životnost produktu, takže se nemusíte bát, že byste si museli brzy pořídit záložní sprchovou hlavici.

Zdroj:

https://www.esrom.cz/produkt/sprchovy-set-hansgrohe-croma-100-s-mydlenkou-chrom-27772000

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.