Stylová Lávová lampa Rabalux 4115 s efektem Glitter – Skvělá volba pro moderní interiér

Oživte svůj pokoj touto moderní stolní lávovou lampou Glitter značky Rabalux ve fialovém odstínu. Glitrová lampa nabízí o něco dynamičtější třpytivý efekt, který glitry přinášejí, zatímco rotují lampou nahoru a dolů a zároveň odrážejí světlo od žárovky osvětlující lampu zespodu.

Vše funguje na velice jednoduchém principu zahřívání a opětovného ochlazení. Když se glitry nacházejí v dolní části lampy, kde ze spodu svítí a zároveň také mírně hřeje zapnutá žárovka, ohřejí se, a díky této změně teploty stoupají vzhůru. Na vrcholu lampy již žádný zdroj tepla není, glitry tedy klesají zpět. Takto rotují kapalinou v lampě neustále dokola a vytvářejí tak pro nás velmi podmanivý efekt.

Dekorativní lávová lampa disponuje vlastním vypínačem na přívodní šňůře. Technické parametry:

Specifikace

  • patice: E14 G45 1x MAX 25W (součástí balení)
  • IP ochrana: IP20
  • materiál lampy: kov
  • materiál stínidla: sklo

Pro ty, kteří hledají moderní stylovou lampu, která dodá interiéru na originalitě a zároveň zaujme návštěvy, je tato Lávová lampa s efektem Glitter právě tou správnou volbou. Pokud si ji chcete pořídit ještě dnes, podívejte se na náš eshop.

Lávová lampa Rabalux 4115

Tento produkt určitě nezklame a spokojenost s ním bude veliká. Ať už hledáte zdroj světla pro pracovnu či obývací pokoj, tato lampa bude skvělou volbou.

Oživte svůj pokoj stylovou lávovou lampou Rabalux 4115 s efektem Glitter a potěšíte nejen sami sebe, ale i každého, kdo Vás bude navštěvovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.