Stylový televizní stolek VIVALDI HIT v bílé barvě – nadčasový kousek do vaší obývacího pokoje

Obývací pokoj je místnost, kde trávíte čas s rodinou a přáteli. Je důležité, aby byl zařízen tak, aby se v něm lidé cítili pohodlně a příjemně. Televizní stolek je jedním z nejdůležitějších prvků v obývacím pokoji, protože se zde nachází velká část vašeho audiovizuálního vybavení. Pokud hledáte moderní a funkční televizní stolek, pak je VIVALDI HIT v bílé barvě tou správnou volbou.

Skříňka RTV Hit 140 cm

Tento televizní stolek se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo jídelny v moderním stylu. Široká škála barevných variant vám umožní snadno přizpůsobit skříň Hit vašemu stávajícímu uspořádání. Skříň je vybavena dvěma skříňkami s dvířky otevíranými do spodní části a dvěma policemi, na kterých můžete vystavit audio a video zařízení, jako jsou přehrávače DVD.

Stojící televizní stolek Hit 140 cm byl vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky, která byla navíc chráněna ABS hranou – to zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti a činí z nákupu tohoto nábytku investici na mnoho let.

VITALDI HIT můžete zakoupit na stránkách Crosta za velmi příznivou cenu.

Rozměry a materiál

Rozměry (Š×V×H): 140×30,5×36 cm

Materiál: vysoce kvalitní melaminová deska + vrchní deska z PVC

Korpus mat, dvířka vysoký lesk

Barva: bílá

Nábytek v balení pro vlastní montáž. Návod k montáži je přiložen k nábytku.

VITALDI HIT bílá

VITALDI HIT je nadčasovým kouskem nábytku, který si oblíbíte nejen pro jeho praktnost, ale také pro jeho moderní design. Pokud si chcete pořídit skříň na novou televizi, je VITALDI HIT tou správnou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.