Tmavě modrá sametová rozkládací pohovka DEVICHY Rothe – levá strana, délka 302 cm


Úvod

Moderní čtyřmístná pohovka DEVICHY Rothe s jednoduchou konstrukcí uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pohovku lze snadným rozložením přeměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko. Její čalounění si na první dotyk zamilujete – je tvořeno kvalitní sametovou tkaninou v tmavě modrém provedení, která je charakteristická svou nadprůměrnou odolností a speciální vodoodpudivou úpravou. Reprezentativní a exkluzivní vzhled pohovky v sobě dokonale kombinuje pohodlí a styl. Pohovka je dostupná v levém i pravém provedení.

Výhody

Tato sametová pohovka má mnoho výhod. Jedna z nich je možnost přeměny na pohodlné lůžko. Díky tomu můžete hostit své přátele či rodinu tak, aby se cítili jako doma. Kvalitní sametová tkanina a tmavě modré provedení dodávají pohovce eleganci a reprezentativní vzhled. Můžete si tak být jisti, že se bude skvěle hodit do jakéhokoli moderního interiéru.

Další výhodou je charakteristická vodoodpudivá úprava sametové tkaniny, která zabezpečuje, že se do ní nenasákne vlhkost a pohovka se tak drží hezky vzhledově.

Péče o pohovku

K čištění pohovky doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Při čištění nepracujte s velmi mokrým hadříkem a nechte pohovku vyschnout přirozenou cestou. Pravidelná údržba přispěje k tomu, aby vám pohovka sloužila co nejdéle.

Individuální výroba a vrácení zboží

Je potřeba podotknout, že tato pohovka se vyrábí na zakázku. To znamená, že induviduální obchodní podmínky pro vracení zboží jsou v odstavci 3.6.

Závěr

Pokud hledáte moderní pohovku, která vás bude bavit, a zároveň chcete mít jistotu, že investujete do kvalitního a trvanlivého kusu nábytku, pak je tato sametová pohovka Devichy Rothe to pravé řešení pro vás. Její kvalitní sametová tkaninatmavě modrém provedení je jedinečná a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.