Tmavě modré sametové křeslo s zlatým podnožím MICADONI AGATE


Designové křeslo s neotřelým vzhledem

Křeslo MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Křeslo je jakoby sestavené z nadýchaných polštářů a přímo vybízí k relaxaci. AGATE má navíc i dva menší měkké polštáře po bočních stranách. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím.

Micadoni Agate křeslo

Sametové čalounění v modrém odstínu

Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v modrém odstínu. Tato barva je šikovnou volbou pro ty, kteří si chtějí do domu vnést moderní nádech.

Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění podnožky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Křeslo doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Výhled na město s křeslem Micadoni Agate

Křeslo MICADONI AGATE je dokonalý kousek nábytku pro milovníky neotřelého designu, kteří přitom nesní o pohodové relaxaci. Neváhejte si ho pořídit a rozzářit tak svůj obývací pokoj!

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.