Tmavě šedý VLUV VEEL Ø 75 cm – ideální sedací a gymnastický míč


Pohodlný a příjemný na dotek díky ekokůži

VLUV VEEL je unikátní gymnastický a sedací míč s průměrem 75 cm, který vám nabízí komfortní a zdravé sezení. Jeho čalounění z ekokůže mu dodává příjemný a hebký povrch, takže se na něm cítíte pohodlně, ať už sedíte nebo cvičíte. Jeho tmavě šedá barva navíc dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří útulnou atmosféru.

Zdravý a přínosný pro vaše tělo

Díky svému tvaru a materiálu je VLUV VEEL velmi zdravý a prospěšný pro vaše tělo. Pravidelné cvičení na něm posiluje svaly celého těla, zlepšuje rovnováhu a koordinaci, a zároveň pomáhá snižovat stres. VLUV VEEL navíc získal ocenění IGR, které potvrzuje jeho kvality.

Snadné přenášení a uskladnění

Praktické držadlo vám umožní snadné přesouvání VLUV VEEL z místa na místo, takže ho můžete využívat doma i v práci. Dvojitý šev a spodní prstenec zase zajistí jeho pevnost a stabilitu při cvičení. VLUV VEEL navíc získáte v praktické tašce, ve které ho můžete snadno přenášet a uskladnit. Součástí balení je také ruční pumpička a návod k použití.

Kompletní balení s příslušenstvím

V balení najdete vše, co potřebujete k jeho použití – sedací míč VLUV VEEL, ruční pumpičku, 2 ventily a návod k použití. Míč je dodáván ve vyfouklém stavu, takže ho musíte nafouknout pomocí přiložené pumpičky. Poté už můžete začít cvičit nebo se jen pohodlně usadit a užívat si jeho příjemného sedu.

VLUV VEEL je dokonalým doplňkem pro každého, kdo si chce užít zdravé a pohodlné sezení nebo cvičení. Navštivte naše stránky www.naradi-cz.cz a objednejte si svůj vlastní sadu VLUV VEEL s příslušenstvím ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.