Tříprostorová pohovka s lůžkem Terra – tmavě modrá barva a pohodlné spaní pro vaše hosty!


Kvalitní konstrukce a nohy pohovky

Konstrukce a nohy pohovky TERRA jsou vyrobené z habrového dřeva, které je pevné a odolné. To zaručuje, že pohovka vydrží mnoho let a bude stále vypadat jako nová.

Vysoce kvalitní pohovka s lůžkem

Pohovka je trojmístná a je možné ji rozložit na lůžko o velikosti 180 x 105 cm. To znamená, že pohovka s lůžkem TERRA je ideální řešení pro každou domácnost. Praktická kombinace pohovky a lůžka ušetří místo, zatímco její kvalitní konstrukce zaručuje pohodlí při sedání i při spaní.

Kvalitní materiály a výběr barevných variant

Pohovka je v nabídce v několika barevných variantách. Mezi nejpopulárnější patří tmavě modrá barva, která dokonale ladí s moderním interiérem vašeho domova. Látka pohovky je hladká, bavlněná a jednoduše se udržuje, což zajišťuje, že pohovka bude stále vypadat jako nová.

Elegantní stehování na opěradlech

Prošívání na opěradlech celou sedačku elegantně vyzdvihuje. Pohovka s lůžkem TERRA je designový klenot, který se bude skvěle hodit do každé moderní domácnosti.

Rozměry pohovky

Nohy a konstrukce z habrového dřeva

Látka: hladká, bavlněná, jednoduše se udržuje

Rozměry: 202 x 83 x 82 cm

Hloubka sedu: 58 cm

Výška sedu: 42 cm

Rozměr rozkladu: 180 x 105 cm.

Bližší informace o objednání

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Pokud si pohovku s lůžkem TERRA objednáte, dostanete bližší informace v e-mailové schránce. Pokud hledáte kvalitní pohovku, na které si budete moci užívat pohodlí a eleganci, potom je TERRA určena přímo pro vás.

Tříprostorová pohovka s lůžkem Terra - tmavě modrá barva
Tříprostorová pohovka s lůžkem Terra - tmavě modrá barva

Zdroj: https://www.codina.cz/produkt/asir-pohovka-s-luzkem-terra-trojmistna-tmave-modra

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.