Vánoční ubrus Boma Trading s motivem srdíček, rozměr 85 x 85 cm

Krásný vánoční motiv navodí pohodovou a příjemnou atmosféru v každém domově. Přinese vám kousek vánoční nálady. Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Jistě oceníte i kvalitní a pevný materiál, který velice dobře drží tvar.

Popis produktu

Tento krásný vánoční ubrus od Boma Trading je vyroben z kvalitního materiálu a má rozměry 85 x 85 cm. Ubrus je zdoben krásným vánočním motivem srdíček, který váš stůl krásně ozdobí. Ubrus je vhodný pro jakoukoli vánoční tabuli a jistě budete s ním spokojeni.

Vlastnosti produktu

  • Barva: Bílá
  • Materiál: 100% polyester
  • Rozměry: 85 x 85 cm
  • Motiv: Srdíčka
  • Údržba: Pračka na 30 °C

Náš vánoční ubrus je oblíbeným produktem a vyniká svojí kvalitou i designem. Výroba je velmi precizní a detaily jsou pečlivě propracované. Pokud hledáte vánoční dekoraci do vašeho domova, která nejenže krásně vypadá, ale je i kvalitní, určitě zvážte tento ubrus s motivem srdíček. Rádi bychom Vám připomenuli náš web, kde si můžete tento produkt zakoupit za výhodnou cenu zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/boma-trading-vanocni-ubrus-xmas-hearts-85-x-85-cm. Nemusíte se bát objednávat, naše služby jsou kvalitní a rychlé a vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkům.

Jak používat vánoční ubrus?

Vánoční ubrus můžete použít k obléknutí jakékoliv vánoční tabule, jak k obědům, tak i k večeřím. Krásně ozdobí celou místnost a udělá vánoční náladu. Pokud k ubrusu přidáte další vánoční dekorace, můžete dosáhnout prostředí, které navodí úplně nový pocit.

Vánoční ubrus srdíčka

Tento vánoční ubrus srdíčka krásně ozdobí každý stůl.

Jak se starat o vánoční ubrus?

Ubrus můžete prát v pračce na 30 °C. Při praní použijte jemný prací prášek a následně jej nechte vyschnout na vzduchu. Pokud je to možné, sušte vodorovně a nedoporučuje se sušit v sušičce. Ubrus nesmí být žehlen! Takto jej uchovejete v původní kvalitě po celé následující vánoční období.

Příspěvek byl publikován v rubrice Milk Woman a jeho autorem je Milk Woman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.